Kino

„Diuna: Część druga” na ekranie Kina Łuków

Łuków Pt. 15.03.2024 12:50:30
15
mar 2024

„Diuna: Część druga”, „Kung Fu Panda 4” oraz „Powołany 2” i „Cudowny chłopak. Biały ptak”, to filmy, które zobaczymy na ekranie Kina Łuków od 15 do 21 marca.

„Powołany 2” to dokument fabularyzowany produkcji polskiej z 2024 roku. Jest to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie. Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie… W rolach głównych: Alicja Ostolska, Anna Nieciąg, Wiktoria Gąsiewska, Henryk Gołębiewski, Jakub Dmochowski, Marcin Kwaśny, Mateusz Gąsiewski, Patryk Cebulski i Patryk Smarski. Bohaterami prawdziwych historii są: Klaudia Tołłoczko, Bartłomiej Krakowiak, Dobromir Makowski i Paweł Cwynar.

„Powołany 2” w poniedziałek 18 marca o godz. 19:15. Czas: 1 godz. 30 minut.„Diuna: Część druga” to film Sci-Fi produkcji kanadyjsko/amerykańskiej z 2024 roku. Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie „Diuna: Część druga”. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta „Diuna” z poszerzoną obsadą gwiazd z całego świata. Film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami „Diuny” z 2021 roku. Wielkoekranowa epopeja, będąca adaptacją uznanego bestsellera Franka Herberta pod tytułem „Diuna”, powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami. „Diuna: Część druga” ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

„Diuna: Część druga” 15 marca o godz. 19:30 oraz w od 16 do 21 marca o godz. 18:30. Czas: 2 godz. 46 minut.„Kung Fu Panda 4” to animacja produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko. Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka - Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe. PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

„Kung Fu Panda 4” od 15 do 21 marca o godz. 15:00 i 16:45. Czas: 1 godz. 34 minuty.
„Cudowny chłopak. Biały ptak” to dramat produkcji amerykańskiej z 2023 roku. Ekranizacja światowego bestsellera „Cudowny chłopak” porwała milionową widownię w każdym wieku, dostarczając nie tylko znakomitej rozrywki, ale także wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Jej kontynuacja to kolejna niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie. Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julianem poruszającą historią swojej młodości. Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliana?

Cudowny chłopak. Biały ptak” w poniedziałek 18 marca o godz. 17:00. Czas: 2 godz. 2 minuty.
Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.