Kino

Kino Łuków: nowy tydzień

Łuków Pt. 26.01.2024 09:22:52
26
sty 2024

„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”, „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” oraz „Wyfrunięci” – to nowe propozycje Kina Łuków w tygodniu od 26 stycznia do 1 lutego.

„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” to komedia produkcji polskiej z 2024 roku. Kontynuacja wielkiego hitu. Jedna rodzina, tysiąc skandali! Do kin powraca wyjątkowa, patchworkowa rodzina: Wolańskich i Zawadów. „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” wejdzie do kin już 26 stycznia 2024 roku. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie tego, za co widzowie ją pokochali: zaskakujących zwrotów akcji, brzemiennych w skutki nieporozumień i wyrazistych postaci. Czego możemy spodziewać się w piątej części „Kogla Mogla”? Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…
„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” w dniu 26 stycznia i w dniach od 28 stycznia do 1 lutego o godz. 18:30 i 20:15 oraz w dniu 27 stycznia o godz. 16:15 i 18:00. Czas: 1 godz. 35 minut.„Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” to animacja produkcji francuskiej z 2023 roku. Jest to przebojowa i pełna śmiechu eko…media o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przed nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie Wielkie Bum?!

„Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” w dniu 26 stycznia i w dniach od 28 stycznia do 1 lutego o godz. 15:00 oraz w dniu 27 stycznia o godz. 13:00. Czas: 1 godz. 29 minut.„Wyfrunięci” to animacja produkcji francusko/amerykańskiej z 2023 roku. Studio Illumination od wielu lat wie jak bawić wszystkich widzów. Filmy takie jak „Minionki”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Sing” czy ostatni przebój kinowy „Super Mario Bros. Film” potrafią wydobyć dziecięcy zachwyt w każdym z nas. Ich najnowsza produkcja „Wyfrunięci” to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu. Nowa animacja ze studia Illumination opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż z Nowej Anglii na Bahamy. Wycieczka ta zapowiada się na najlepsze wakacje. Rodzina Mallardów popadła troszkę w rutynę. Tata Mack jest zadowolony z powolnego życia i z tego, że rodzina jest bezpieczna na stawie w Nowej Anglii. W mamie Pam budzi się zew przygody i chce pokazać dzieciom - nastoletniemu synowi Daxowi i córce Gwen - resztę świata. Kiedy na ich stawie pojawia się migrująca rodzina kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, Pam przekonuje Macka do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę.

„Wyfrunięci” w dniu 26 stycznia i w dniach od 28 stycznia do 1 lutego o godz. 13:15 i 16:45 oraz w dniu 27 stycznia o godz. 14:45. Czas: 1 godz. 32 minuty.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.