Kino

Kino Łuków poleca

Łuków Pt. 27.10.2023 09:15:22
27
paź 2023

Od 27 października do 2 listopada na ekranie Kina Łuków zobaczymy takie filmy jak „Psi Patrol: Wielki film”, „Zakonnica II”, „Zakonnica I”, „Mukliki” oraz „Zielona granica”. Ważna informacja jest też taka, że 1 listopada łukowskie kino będzie nieczynne.

„Psi Patrol: Wielki film” to animacja produkcji kanadyjsko/amerykańskiej z 2023 roku. W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

„Psi Patrol: Wielki film” - od 27 października do 2 listopada 2023r. o godz. 14:30. Czas: 1 godz. 32 minuty.„Mukliki” to animacja produkcji luksembursko/niemieckiej z 2022 roku. Dawno, dawno temu gdy jeszcze nie istniał internet Mukliki można było spotkać prawie wszędzie. Ale w nowym, nie całkiem wspaniałym świecie, te małe, sympatyczne stworzonka mają coraz trudniejsze życie. A to dlatego, że uwielbiają by wszystko wokół nich było trochę zabałaganione i poprzestawiane. Przecież trochę nieporządku jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda? To jest opowieść o rodzinie Muklików, która od bardzo dawna zamieszkuje zakamarki pewnego sklepu spożywczego. Nie jest to uporządkowany supermarket ale mały sklep gdzie bałaganu jest tak w sam raz dla rozsądnych ludzi oraz… dla Muklików. Ale niestety nadchodzą zmiany i to wcale nie na lepsze. Nasi sympatyczni bohaterowie będą musieli przebyć długą drogę by znaleźć nowy dom.

„Mukliki” - od 27 października do 2 listopada 2023r. o godz. 13:00 oraz 16:15. Czas: 1 godz. 15 minut.„Zielona granica” to dramat produkcji polsko/francusko/czesko/belgijskiej z 2023 roku. Najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland, to opowieść o tym, że każdy z nas może nieoczekiwanie znaleźć się w sytuacji granicznej i dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem. Film uświadamia nam, że dyskusja o wyborach moralnych nie jest domeną akademickich sal, lecz dzieje się tu i teraz, we współczesnej Polsce. „Zielona Granica” jest fikcją, ale scenariusz filmu powstał na bazie prawdziwych wydarzeń, które dzieją się tuż obok nas. Przygotowania do filmu objęły setki godzin analizy dokumentów, wywiady z uchodźcami, strażnikami granicznymi, mieszkańcami pogranicza, aktywistami i ekspertami. Przejmująco aktualna „Zielona granica” to kino zaangażowane w istotny i aktualny temat. Kino, które otwiera oczy, trafia prosto w serce i nikogo nie pozostawia obojętnym. W filmie przeplatają się trzy perspektywy – uchodźców, polskich aktywistów i strażników granicznych. „Zielona granica” jest opowieścią o ludziach. O ludziach postawionych w sytuacjach granicznych.

„Zielona granica” - od 27 października do 2 listopada 2023r. o godz. 17:45. Czas: 2 godz. 27 minut.Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza również na „Wieczór horrorów”, w którym zobaczymy dwie produkcje z uniwersum Obecności! W poniedziałek 30 października o godzinie 19.00 film „Zakonnica”, a o godzinie 21.00 „Zakonnica II”. Bilety na jeden wybrany film w cenie standardowej, a na całe wydarzenie w cenie promocyjnej 28 zł do nabycia wyłącznie w kasie Kina Łuków.Łukowski Ośrodek Kultury informuje, że 1 listopada Kino Łuków będzie nieczynne.

Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.POBIERZ APLIKACJĘNasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.