Konkurs

Wygraj bilety na koncert zespołu Spoko Loko

Łuków Pt. 10.05.2024 11:56:59
10
maj 2024

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert, wspólne tańce i zabawę z zespołem Spoko Loko! Ten koncert dla dzieci odbędzie się w niedzielę 19 maja 2024 r. o godz. 14:00 w sali widowiskowej ŁOK. Rozdajemy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Bilety wygrywa Iza Chomiuk


Jedyne takie show dla całych rodzin! Godzinne tańce dla dzieci, podczas których dzieciaki razem z zespołem zatańczą i zaśpiewają do takich piosenek jak: „Tańce Połamańce", „Ciu ciu ła", „A ram sam sam" i wieeeele innych. Podczas koncertu nie zabraknie także magicznych sztuczek oraz... więcej nie zdradzimy! Spoko Loko, czyli Kasia, Karolina i Mateusz. Na swoim koncie na YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. W 2020 roku na Dzień Dziecka wydali swoją pierwszą płytę „Tańce Połamańce". Opinie zadowolonych rodziców mówią same za siebie! Przyjdźcie do Łukowskiego Ośrodka Kultury i dajcie się porwać rodzinnie w zwariowany świat Spoko Loko!

Uwaga! Dzieci do lat 2 wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców). Bilet ulgowy przeznaczony jest dla dziecka od ukończenia 2 roku życia. Bilet normalny przeznaczony jest dla opiekuna. Dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności wstęp bezpłatny. Prosimy wtedy tylko o kontakt z organizatorem min. 7 dni przed wydarzeniem, mail: spoko.loko.muzyka@gmail.com

Bilety w cenie 40 zł dla dziecka i 45 zł dla opiekuna są już do nabycia na stronach:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/120856/%C5%81uk%C3%B3w/Spoko+Loko20856/Łuków/Spoko+Loko
JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać SPOKO LOKO ŁUKÓW, a w treści imię, nazwisko i nr tel.Na zgłoszenia czekamy do CZWARTKU, 16 MAJA do godz. 9:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz
TUTAJ

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.