Łuków

Łuków: Wielkopostna Oaza Modlitwy

Kościół Pon. 05.02.2024 14:06:55
05
lut 2024

W dniach 23-25 lutego w Domu „Moria” w Łukowie odbędzie się Wielkopostna Oaza Modlitwy. Temat spotkania to: #słuchamBoga, bo Go kocham.

W trakcie rekolekcji będzie rozważane słowo Boże: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”. - Do udziału w oazie zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie modlitwy, chcą uczyć się modlitwy, w ramach krótkich, intensywnych rekolekcji oazowych, a szczególnie młodzież oazową, członków Domowego Kościoła i wspólnot dorosłych, członków Diakonii Modlitwy i osoby chętne do tego, aby należeć do Diakonii Modlitwy. Każdy może przyjechać i spotkać się z Bogiem we wspólnocie – informuje ks. Ireneusz Juśkiewicz - Moderator Diakonii Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej ,,Oremus"

Rekolekcje rozpoczną się kolacją w piątek o godz. 18.30, a zakończą w niedzielę ok. godz. 16.30.  - W czasie Oazy Modlitwy przeżywamy: Eucharystię, Jutrznię i Nieszpory, spotkania w grupie, konferencje tematyczne, modlitwę osobistą przed Najświętszym Sakramentem, modlitwę wspólnotową, różaniec, Celebrację Sakramentu Pojednania oraz pogodny wieczór – dodaje ks. Ireneusz Juśkiewicz.

Koszt pobytu, czyli nocleg i wyżywienie: 120 zł – młodzież, studenci, emeryci, renciści 200 zł – osoby dorosłe, pracujące, 10zł – składka na materiały formacyjne.

Wyjazd dla osób z Siedlec i okolic autobusem w piątek, 23 lutego o godz. 17.00 z parkingu parafii św. Józefa w Siedlcach. Koszt przejazdu 50 zł.

Informacje pod nr telefonu: 500 636 490.

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/AfyD8oqvQMTNrijU8

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.