Łuków

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w parafii w Wilczyskach

15
mar 2024

W parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wilczyskach, w najbliższą niedzielę 17 marca, na zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych odbędzie się Droga Krzyżowa. Natomiast 22 marca odbędzie się Nocna Droga Krzyżowa.

Do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej zapraszają księża z parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wilczyskach, Koło Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie i Akcja Katolicka: „Przez ile dróg musi przejść każdy z nas, by mógł człowiekiem się stać?” W Wielkim Poście Pan Bóg pokazuje nam drogę wyjątkową, nie do porównania z żadną inną – swoją Drogę Krzyżową. Pierwsza z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 17 marca na zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych po Mszy Świętej o godzinie 12.00.


Natomiast w piątek, 22 marca odbędzie się Nocna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona Mszą Świętą o godzinie 19.00. Trasa, którą będą mieli do pokonania pątnicy będzie liczyła 12 kilometrów.informacja: parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wilczyskach
zdjęcie: archiwum podlasie24
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.