Łuków

Radoryż Kościelny: wspólne kolędowanie i opłatek pielgrzymów

Kościół Śr. 17.01.2024 10:07:17
17
sty 2024

W kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym odbyło się kolędowanie przedstawicieli szkół. Było też opłatkowe spotkanie fizycznych i duchowych pielgrzymów z dekanatu adamowskiego.

Spotkanie odbyło się 14 stycznia. W relacji, która właśnie do nas nadeszła, czytamy:

Przedstawiciele szkół włączyli się we wspólne kolędowanie odtwarzając klimat świąt Bożego Narodzenia. Niech ono nadal trwa w naszych sercach. Niech one będą stajenką dla Syna Bożego. Tego dnia w Ewangelii usłyszeliśmy o gotowości wędrówki, pójścia dobrą drogą. I wraz z nią gościliśmy pieszych i duchowych pielgrzymów grupy 12 B z dekanatu adamowskiego, gdzie po wspólnym kolędowaniu odbyło się w salce parafialnej spotkanie opłatkowe. Posypały się życzenia, wróciły wspomnienia. Pojedli, pogadali i do domów zadowoleni powrócili.

Dziękujemy wszystkim za obecność i za przygotowanie wspólnego stołu.

Zapraszamy na pątniczy szlak od 4 do 15 sierpnia w 2024 roku. Nie bój się, nie lękaj wyrusz z nami. Zabierz brata i siostrę i przygotuj swe serce na spotkanie z Matką. Nie da się opisać żadnymi słowami tego klimatu, musisz przeżyć to sam na własnej skórze.

A już 27 stycznia zintegrujemy się na wspólnotowej zabawie w sali OSP w Radoryżu Kościelnym, do której serdecznie zapraszamy. Od godz. 16.00 dzieci, a potem chętni członkowie wspólnot parafialnych o godz.19.00. Zabawę prowadzi wodzirej Fantomasz. Balujemy do rana. Noc będzie nieprzespana.


Informacja i zdjęcia: parafia MB Częstochowskiej w Radoryżu Kościelnym
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.