Łuków

Rekrutacja do Studium Życia Rodzinnego Diecezji Siedleckiej

13
cze 2023

Studium Życia Rodzinnego Diecezji Siedleckiej ogłasza nabór na nowy rok akademicki.

Celem Studium jest kształcenie i formacja osób świeckich do duszpasterskiej posługi Kościoła wobec rodzin. Interdyscyplinarne zajęcia pozwolą absolwentom podjąć posługę doradcy życia rodzinnego w poradni rodzinnej, włączyć się w posługę w ruchach i stowarzyszeniach rodzin, bądź wesprzeć duszpasterzy w pracy z rodzinami w parafii.

Do Studium mogą się również zapisać osoby i małżeństwa, które chciałyby podjąć osobistą formację apostolską i intelektualną. Zajęcia w Studium trwają dwa lata w soboty od września do czerwca przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie. Udział w Studium jest płatny.

- Poszukujemy chętnych do włączenia się w formację jaką proponuje Studium Życia Rodzinnego. Kandydaci do Studium powinni być pełnoletni, żyć według zasad Kościoła oraz mieć przynajmniej wykształcenie średnie.

Osoby chętne do 5 września przesyłają zgłoszenia na adres: Studium Życia Rodzinnego, ul. Wyszyńskiego 45, 21-400 Łuków. Przebieg rekrutacji, lista dokumentów potrzebnych oraz ich wzory zamieszczone są na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Siedleckiej w zakładce Studium Życia Rodzinnego – Rekrutacja http://drsiedlce.pl/rekrutacja/. Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy: studium@drsiedlce.pl
xJK

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.