Łuków

Spotkanie Koła Przyjaciół KRP w Wilczyskach

04
cze 2024

1 czerwca Koło Przyjaciół KRP z Wilczysk zorganizowało spotkanie plenerowe.

W wydarzeniu wzięli udział słuchacze należący do Koła Przyjaciół w Wilczyskach, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionego oddziału z pobliskiego Wandowa. W pięknych okolicznościach przyrody słuchacze mieli okazję wymienić się doświadczeniami, podsumować dotychczasową działalność oraz nakreślić plany na przyszłość. 
 
Koło Przyjaciół w Wilczyskach powstało w grudniu 2022 r. Angażuje się w się w życie parafii, miejscowości, a także wspiera integrację słuchaczy z Kół Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. - Z inicjatywą powstania naszego koło wyszedł ks. proboszcz Krzysztof Uściński. W trakcie rekolekcji adwentowych przyjechał ks. Paweł Broński i odbyło się spotkanie założycielskie. Od tamtej pory działamy dość prężnie - podkreśliła Joanna Bytniewska.

Przedstawiciele Katolickiego Radia Podlasie dziękują Katarzynie Iwaniec, prezesce koła, słuchaczom oraz ks. proboszczowi Krzysztofowi Uścińskiemu i ks. Dariuszowi Wójcikowi, opiekunowi koła za zaangażowanie w organizację wydarzenia.

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowianka Wt. 04.06.2024 18:27:19

Taki Ksiadz Proboszcz jaki jest w Wilczyskach to Wielki Skarb,tylko pozazdrościć .Dba o parafię,o swoich parafian.Wspaniały organizator,widać,że lubi także zwierzęta.Jestem z Łukowa ale lubię odwiedzać stronę parafii w Wilczyskach bo dużo dobrego dzieje się w tej parafii.Dziękuje Księze Proboszczu.Niech Dobry Bóg błogosławi Ci w Twojej duszpasterskiej pracy a Duch Święty darzy Cię pomysłami na nowe dzieła ewangelizacyjne poprzez które docierasz do szerokiego grona ludzi,dla wspólnego dobra,na Chwałę Pana Jezusa i pożytku całego Kościoła Swietego.Szczesc Boże.Pozdrawiam💖💖💖