Kościół

Wielkanocna Oaza Modlitwy w Łukowie

10
kwi 2024

W dniach 12-14 kwietnia w Domu „Moria” w Łukowie odbędzie się Wielkanocna Oaza Modlitwy. Temat spotkania brzmi „Idziemy drogą światła”. Rekolekcje rozpoczną się kolacją w piątek o godzinie 18.30, a zakończą w niedzielę ok. godziny 17.00.

W trakcie rekolekcji uczestnicy będą rozważali słowo Boże „Pan moim światłem i zbawieniem moim. To Ja jestem, nie bójcie się. Pokój wam!” (Ps 27,1; J 6, 20; Łk 24,36).
Do udziału w oazie zaproszeni są wszyscy, którzy mają pragnienie modlitwy, chcą uczyć się modlitwy, w ramach krótkich, intensywnych rekolekcji oazowych, a szczególnie animatorzy, młodzież oazowa, członkowie Domowego Kościoła i Wspólnot Dorosłych, członkowie Diakonii Modlitwy, kandydaci, sympatycy. Każdy może przyjechać i spotkać się z Bogiem we wspólnocie.

Program Oazy Modlitwy to: Eucharystia, Jutrznia i Nieszpory, spotkania w grupie, konferencje tematyczne, modlitwa osobista przed Najświętszym Sakramentem – Namiot Spotkania, modlitwa wspólnotowa, różaniec, Celebracja Sakramentu Pokuty i Pojednania, Droga Światła, pogodny wieczór, integracja, radość przebywania we wspólnocie, Godzina świadectwa.

Dla osób z Siedlec i okolic: wyjazd autobusem z parkingu parafii św. Józefa w Siedlcach w piątek, 12 kwietnia o godzinie 17.00 (koszt 50 zł). Recepcja czynna od godziny 17.30.

Koszt pobytu, czyli nocleg i wyżywienie:
120 zł – młodzież, studenci, emeryci, renciści;
200 zł – osoby dorosłe pracujące;
20 zł – składka na materiały formacyjne i pamiątki.
Organizatorzy proszą o zabranie Pisma Świętego, różańca, notatnika, długopisu i śpiwora.

Informacje pod nr telefonu: 500 636 490
ks. Ireneusz Juśkiewicz - Moderator Diakonii Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej „Oremus”.

Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie: www.siedlce.oaza.pl.

Link do zapisów TUTAJ.Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.