Łuków

Wielkopostny Dzień Wspólnoty Rejonu Łukowskiego

14
mar 2023

„Diakonia”, czyli służba w Kościele - to temat przewodni trzeciego w tym roku formacyjnym spotkania rodzin skupionych w Ruchu Światło – Życie Diecezji Siedleckiej w Rejonie Łukowskim. To spotkanie odbyło się w niedzielę 12 marca w parafii Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim.

W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Rejon Łukowski Ruchu Światło – Życie przeżywał Wielkopostny Dzień Wspólnoty. Rejon Łukowski obejmuje m.in. Radzyń Podlaski, i dlatego też to właśnie tam, w parafii Trójcy Świętej odbyło się spotkanie rodzin należących do Ruchu. Trzecie w tym roku formacyjnym spotkanie odbywało się pod hasłem „Diakonia”. Jak mówią Joanna i Mariusz Rogulscy, para rejonowa, był to „bogaty czas świadectw jak Pan Bóg prowadzi nas do służby we wspólnocie i w Kościele”.


Kolejne spotkanie rodzin skupionych w Rejonie Łukowskim odbędzie się 14 maja w Międzyrzecu Podlaskim. Będzie to jednocześnie okazja do świętowania 50-lecia powstania Ruchu Światło – Życie.zdjęcia: Marcin Tomczak, Ruch Światło - Życie Rejon Łukowski
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.