Łuków

Artystyczny Kocioł w łukowskiej Galerii PROwizorium

Kultura Pt. 14.06.2024 08:47:42
14
cze 2024

W Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury można zobaczyć prace, które powstały podczas zajęć plastycznych u Anna Karolkiewicz. Wernisaż wystawy prac autorstwa piętnastu młodych dziewczyn odbył się w czwartkowe popołudnie, 13 czerwca.

Wystawa prac nastolatek nosi tytuł „Artystyczny Kocioł”. Jej wernisaż w Galerii PROwizorium ŁOK odbył się w czwartkowe popołudnie 13 czerwca. Na wystawie znalazły się prace młodych artystek, które szlifowały swoje umiejętności w Łukowskim Ośrodku Kultury pod okiem instruktor Anny Karolkiewicz. Zajęcia trwały przez cały rok artystyczny, co zaowocowało różnorodnością technik i stylów.

Wernisaż był doskonałą okazją do podziwiania talentów nastolatek oraz do integracji i wymiany artystycznych spostrzeżeń. „Artystyczny Kocioł” to nie tylko wystawa, ale także świadectwo pasji i zaangażowania dziewczyn w rozwijanie swojego talentu artystycznego. Dzięki wsparciu instruktora i otoczeniu galerii sztuki, nastolatki mogły wyrazić swoją kreatywność i pokazać światu swoje unikalne spojrzenie na sztukę.

Na wystawie w łukowskiej galerii zobaczymy prace, których autorkami są Aleksandra Bącik, Alicja Wielgosz, Alicja Wylotek, Anna Rokicka, Barbara Reczek, Gabriela Ostrysz, Kinga Borkowska, Kinga Osiejuk, Lena Kępka, Magdalena Stonio, Małgorzata Celej, Nikola Zając, Oliwia Kopeć, Wiktoria Oklińska i Zofia Mieczkowska.

Wystawę „Artystyczny Kocioł” będzie można oglądać do 25 czerwca.informacja i zdjęcia: ŁOK

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.