Łuków

Dębowica: „Niepodległa Polska” – konkurs wokalny dla przedszkolaków

Kultura Wt. 14.11.2023 11:27:51
14
lis 2023

Przedszkolaki z gminy Trzebieszów śpiewająco obchodziły Święto Niepodległości. Specjalnie dla nich Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębowicy zorganizował konkurs wokalny „Niepodległa Polska”.

Konkurs pod hasłem „Niepodległa Polska”, wpisujący się w obchody 105. rocznicy odzyskania niepodległości, odbył się w czwartek 9 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dębowicy. Zorganizowały go wychowawczynie z przedszkola z Dębowicy: Karolina Tchórzewska, Izabela Izdebska i Aleksandra Mościcka. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań muzycznych i artystycznych dzieci.

Na konkursie zaprezentowały się dzieci w wieku od 3 do 6 lat z wszystkich gminnych przedszkoli. Przedszkole w Celinach reprezentowali: Laura Matejek, Ewa Orzełowska, Blanka Rzążewska, Julia Borkowska i Mikołaj Karwowski. Przedszkole w Dębowicy: Mila Antoniak, Hania Zarzycka, Karolina Smarżewska, Aleksander Izdebski, Dawid Krasuski i Wojciech Borkowski. Przedszkole w Szaniawach - Matysach: Izabela Szaniawska, Weronika Szaniawska, Julia Wiśniewska i Gabriela Andrzejewska.

Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały się wizualnie i wokalnie, za co otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.zdjęcia i informacja: ZSP Dębowica

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.