Łuków

Fotografia i film według Przemysława Mikulskiego w łukowskiej Galerii PROwizorium

Kultura Wt. 25.06.2024 09:26:38
25
cze 2024

„Fotografia i film” to nowa wystawa jaka zagości w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. Zobaczymy na niej prace Przemysława Mikulskiego, łukowianina, dziś studenta Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wernisaż wystawy zaplanowano na piątek 28 czerwca.

Przemysław Mikulski ma 19 lat. Pochodzi z Łukowa. Obecnie jest studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku operatorskim. Zaczynał od montażu filmowego, potem przeszedł na fotografię, by finalnie kreować ruchome obrazy, które opowiadają historię. W 2022 roku jego etiuda pt. „17” zdobyła nagrodę za najlepsze zdjęcia na Praskim Festiwalu Filmów Młodzieżowych w Warszawie.

O wystawie, którą będzie można zobaczyć w Galerii PROwizorium, tak opowiada sam jej autor: „Chciałem na tej wystawie pokazać różne etapy mojej twórczości, jak rozwijała i zmieniała się na przestrzeni lat. Cały czas poszukuję nowych, świeżych kadrów, bawię się formą, kompozycją, kolorem i jego brakiem. Nie zamykam się na konkretnym stylu, staram się widzieć więcej i ciekawiej”.

Wernisaż wystawy „Fotografia i film” już w piątek 28 czerwca. Początek o godzinie 19.00.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.