Łuków

Gmina Łuków: laurka dla mamy

Kultura Pt. 04.06.2021 09:18:19
04
cze 2021

Poznaliśmy laureatów tegorocznego konkursu z okazji Dnia Matki, ogłoszonego przez Gminny Ośródek Kultury. Do konkursu zakwalifikowano 47 prac. Zwycięzcy otrzymali bony o wartości 200 złotych.

Konkurs na laurkę dla mamy ogłoszony został w ramach VIII Gminnego Festiwalu „Mamo Moja 2021”. Jury w składzie: Henryk Wysocki dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Kamil Zaliwski instruktor kulturalny Gminnego Ośrodka Kultury zakwalifikowało do konkursu 47 uczestników. W wyniku losowania dokonanego 1 czerwca, nagrody główne w postaci bonów towarowych o wartości 200 zł otrzymują: Piotr Strzyżewski z Dąbia, Szymon Konieczny z Aleksandrowa, Anna Ochnio z Dminina, Julia Konieczna z Aleksandrowa i Dominika Świderska z Zalesia.

Nagrody specjalne w postaci rękodzielniczych maskotek wykonanych przez lokalne twórczynie oraz czekoladki wylosowali: Julia Bajdziak z Kownatek, Filip Paszkowski z Suchocina, Alicja Turska z Turzych Rogów, Krzysztof Bącik z Gołaszyna, Eliza Gurdziel z Turzych Rogów, Bartek Prokop z Wólki Świątkowej, Krzysztof Bartczak z Ławek, Martyna Bącik z Gołaszyna, Martyna Prokop z Wólki Świątkowej i Marta Wereszczyńska ze Strzyżewa.informacja i zdjęcia: GOK Łuków


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.