Łuków

Gmina Łuków: zwycięzcy konkursu „Cztery pory roku w GOK - zima

Kultura Śr. 20.01.2021 17:10:00
20
sty 2021

Poznaliśmy nazwiska zwycięzców Gminnego Internetowego Konkursu Plastycznego „Cztery pory roku w GOK – Zima”. Przyznano dwie nagrody główne, sześć nagród specjalnych, a kolejne dziesięć osób otrzymało w drodze losowania maskotki i słodycze.

Na konkurs wpłynęło w sumie 60 prac. Było to 29 rysunków o tematyce zimowej oraz 31 zimowych figurek. Oceny prac dokonała komisja w składzie Henryk Wysocki – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Kamil Zaliwski – instruktor KO w Gminnym Ośrodku Kultury. Przy ocenie prac brano pod uwagę ogólną formę artystyczną, stopień samodzielności oraz kreatywność i pomysłowość.

W kategorii rysunek o tematyce zimowej nagrodę główną, czyli bon towarowy o wartości 300 zł, zdobył Jakub Luty ze Żdżar. A w kategorii zabawka, postać, figurka zimowa – nagroda główna, czyli bon o wartości 300 zł, trafiła do Zuzanny Osińskiej z Gołaszyna.

Nagrody specjalne, czyli maskotki i słodycze, w kategorii rysunek otrzymali Zuzia Wileńska z Ławek, Amelia Adamiak z Gołaszyna oraz Marcel Mućka z Dminina. W kategorii zabawka, postać figurka zimowa nagrody otrzymali: Nikola Budziak z Zalesia, Nikola Izdebska z Dminina oraz Piotr Śledź z Kownatek.

Nagrody w drodze losowania otrzymali: Krzysztof Blicharski z Biard, Aleksandra Bącik z Gołaszyna, Aleksander Hut z Ławek, Kacper Wiąckiewicz z Wólki Świątkowej, Wiktoria Niedziółka z Krynki, Dawid Zalewski z Zalesia, Dawid Luty ze Żdżar, Monika Karwowska ze Świdrów, Wojciech Wileński z Ławek i Nikola Luty ze Żdżar.

Gminny Ośrodek Kultury już przygotowuje trzy kolejne edycje tego konkursu - wiosenną, letnią i jesienną.zdjęcia: GOK Łuków

AKup [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.