Łuków

Kino Łuków: propozycja dla najmłodszych widzów

Kultura Śr. 24.04.2024 07:34:00
24
kwi 2024

Na ekranie Kina Łuków gratka dla najmłodszych widzów. Od 26 kwietnia będą oni mogli oglądać polską animację „Kicia Kocia w przedszkolu”.

Kicia Kocia ponownie na wielkim ekranie! Rezolutna kotka już po raz czwarty zaprasza do kin na seanse pełne humoru, emocji oraz codziennych przygód. Animacje z kotką w roli głównej to dla dzieci nie tylko masa świetnej zabawy, ale przede wszystkim okazja do nauki cennych lekcji życiowych. Tym razem Kicię Kocię i jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Razem z bohaterami spędzimy dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Sympatyczna kotka pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć! Dzięki Kici Koci dzieci dowiedzą się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka.

Polska animacja „Kicia Kocia w przedszkolu” to kontynuacja filmowych opowieści na podstawie książek Anity Głowińskiej. To propozycja przygotowana dla najmłodszych widzów i polecana jaka pierwszy film w życiu dziecka na dużym ekranie. Film będzie wyświetlany premierowo w Kinie Łuków w dniach od 26 kwietnia do 2 maja o godz. 14:30 i 15:30, od 3 do 8 maja o godz. 15:30 oraz 9 maja o godz. 14:30.

zwiastun: www.youtube.com/watch?v=n6SZzOXLbBg


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.