Łuków

Kolejne sukcesy Emilii Szcześniak z Łukowa

Kultura Sob. 16.01.2021 10:08:00
16
sty 2021

Emilia Szcześniak z Łukowa, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1, może pochwalić kolejnym wokalnym sukcesem. Na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Dzisiaj w Betlejem 2021” wyśpiewała pierwsze miejsce.

Sezon konkursów kolędowych w pełni. Odbywają się one oczywiście on-line. Udział w nich bierze m.in. Emilia Szcześniak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie oraz wokalistka Fabryki Piosenki ŁOK. W ostatnim czasie Emilia wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Dzisiaj w Betlejem 2021” w Szczecinie. W festiwalu wzięło udział blisko 300 wokalistów. Ich występy oceniało jury w składzie: Martyna Zygadło półfinalistka „The Voice of Poland 2020”, Jakub Herfort zwycięzca programu telewizyjnego „Mam Talent TVN”, Sebastian Piórecki uczestnik m. in. takich programów jak „Mam Talent TVN”, „Szansa na sukces”, Agata Buczkowska finalistka VII edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Jury doceniło talent młodej łukowianki i przyznało jej pierwsze miejsce w kategorii 11-13 lat.

Emilia brała też udział w kilku innych konkursach o tematyce bożonarodzeniowej. Nagrody i wyróżnienia zdobyła biorąc udział w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Christmas League Talent” w Wilnie, VII Ogólnopolskim Festiwalu „Niebieskim światłem oświeceni” w Lubawie, XXIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze Kolędowanie” w Rudzie Śląskiej, Konkursie Wokalnym „Śpiewajcie Aniołowie” w Rawie Mazowieckiej oraz w Przeglądzie Piosenki Świątecznej „Kolędowanie on-line” w Ozimku k/Opola.

Gratulujemy młodej wokalistce i dziękujemy za informację, którą nadesłał do nas jej nauczyciel, Przemysław Oskroba.

AKup [MSz]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.