Łuków

ŁOK: Anastazja Klimiuk wśród zwycięzców konkursu wokalnego

Kultura Pt. 04.12.2020 15:30:00
04
gru 2020

Anastazja Klimiuk, wokalistka Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury wzięła udział w Otwartym Konkursie Wokalnym „Mikrofon dla każdego”. Talent Anastazji został doceniony. Młoda wokalistka z Łukowa zajęła w swojej kategorii wiekowej drugie miejsce.

W XIII Otwartym Konkursie Wokalnym „Mikrofon dla każdego”, zorganizowanym w tym roku w formie on-line, wzięło udział ponad stu uczestników: solistów, duetów i zespołów z całego kraju. Uczestnicy mogli się zaprezentować w trzech kategoriach wiekowych: 6 – 10 lat, 11-15 lat oraz 16 lat i więcej. Wykonania artystyczne oceniało jury w składzie: Magdalena Tomecka – wokalistka estradowa, studentka Akademii Muzycznej w Łodzi; Maciej Matczak – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, muzyk, pedagog, kierownik Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łęczycy oraz Sylwia Wysocka - studentka Akademii Muzycznej w Łodzi, uczestniczka obecnej edycji „Voice of Poland”.

Konkursowe nagranie Anastazji Klimiuk zostało docenione. W kategorii 16 lat i więcej, wokalistka Fabryki Piosenki i podopieczna Moniki Sołtyszewskiej – Leśkiewicz, zajęła drugie miejsce. To, jak Anastazja prezentowała się na konkursie, można zobaczyć tutaj:


zdjęcia: ŁOK
AKup [MSz]

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.