Łuków

ŁOK: senioralne podróże po wysokiej kulturze

Kultura Sob. 08.06.2024 09:35:07
08
cze 2024

„Senioralne podróże po wysokiej kulturze” – to tytuł projektu, który będzie realizować Łukowski Ośrodek Kultury. Projekt dedykowany jest seniorom z terenu powiatu łukowskiego, w tym osobom z niepełnosprawnościami. Program ma na celu ułatwienie dostępu do szeroko rozumianej kultury wysokiej.

Założenia projektu są takie, że do połowy grudnia tego roku odbędą się cztery wyjazdy tematyczne do miejsc ważnych ze względu na historię i materialne dziedzictwo kultury (muzea) oraz wartości artystyczne i estetyczne (teatr, filharmonia). W składowe projektu wliczają się propozycje nawiązujące do wyjazdów takie jak: spotkania z zakresu literatury, filmu, teatru i muzyki. Odbiorcami działań teatralnych i filmowych będą seniorzy z powiatu łukowskiego wraz z rodzinami, znajomymi i osobami spoza grupy docelowej, co pozwoli na integrację różnorodnych środowisk społecznych.

Zapisy do projektu „Senioralne podróże po wysokiej kulturze” rozpoczynają się 11 czerwca. szczegółowe informacje na ten temat udzielane są w Łukowskim Ośrodku Kultury.

informacja: ŁOK

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.