Łuków

Łuków widziany oczami najmłodszych mieszkańców

Kultura Pt. 13.11.2020 15:40:00
13
lis 2020

Około 60 prac wpłynęło do Urzędu Miasta Łuków w odpowiedzi na konkurs plastyczny „Łuków miastem zieleni”. Zorganizował go Wydział Zarządzania Projektami i Promocji. Wyłoniono już 13 najlepszych prac. Wkrótce mamy poznać zwycięzców.

Jak informuje Urząd Miasta, inicjatywa adresowana do najmłodszych mieszkańców Łukowa miała na celu rozwijanie ich wrażliwości estetycznej. Organizatorzy chcieli też poznać, jak naszą Małą Ojczyznę postrzegają jej najmłodsi mieszkańcy. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli publicznych i niepublicznych. Ich zadaniem było wykonane pracy, przedstawiającej wyobrażenie zieleni miejskiej w Łukowie - tego co jest widzialne dzisiaj i tego, co zdaniem dzieci mogłoby pojawić się w przyszłości w mieście.

Wyboru najlepszych prac dokonała komisja konkursowa złożona z pracowników Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Urzędu Miasta Łuków. Wybrano 13 prac, spośród których wyłonione zostaną trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają wyróżnienia. Gdy komisja dokona wyboru laureatów, z opiekunami nagrodzonych i wyróżnionych osób skontaktują się pracownicy Urzędu. Z uwagi na panującą w kraju sytuację epidemiczną, nagrody dla laureatów przekazane zostaną w sposób indywidualny.


zdjęcia: Urząd Miasta Łuków
AKup/Js

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.