Łuków

Łuków żąda dostępu do morza

Kultura Pt. 31.05.2024 12:09:26
31
maj 2024

„Łuków żąda dostępu do morza” – to hasło wydarzenia, jakie odbędzie się w Łukowie już 4 czerwca. Pomysłodawcą jest Andrzej Zdrojewski. Organizacją zajęła się Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa. W programie m.in. koncert na dachu w wykonaniu Elżbiety Anny Kołodziejczyk.

Impreza pod hasłem „Łuków żąda dostępu do morza” odbędzie się we wtorek, 4 czerwca o godzinie 17.00 w Łukowie na placu przy ul. Nowowiejskiego 2, czyli na tzw. rampie na osiedlu Sienkiewicza. Jej inicjatorem jest Andrzej Zdrojewski. Impreza będzie częścią obchodów 65-lecia Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Gwiazdą spotkania będzie Elżbieta Anna Kołodziejczyk, liderka zespołu BETTY BLUE, działającego na polskiej scenie szantowej w latach 2005–2012. Wprowadzi ona publiczność w klimat swoimi piosenkami inspirowanymi morzem. Ten koncert odbędzie się na dachu.

W programie wydarzenia, które będzie też okazją do świętowania Dnia Dziecka, zaplanowano również: wspomnienia o łukowskich żeglarzach, wystawę malarstwa marynistycznego artystów łukowskich, pokaz motocykli grupy „Motoweterani”, wystawę silników spalinowych do łódek oraz ognisko, degustację wody z saturatora i wiele innych atrakcji.informacja: ŁSM
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowiak Pon. 03.06.2024 04:24:01

Podziwiam Pana Andrzeja Zdrojewskiego za to, że ma tyle siły i tyle bardzo ciekawych pomysłów realizuje. Jest to niewątpliwie wielki społecznik dla miasta Łukowa. Wielki szacun panie Andrzeju dla Pana pracy, i zaangażowania dla mieszkańców Łukowa. Życzę zdrowia i dalszych ciekawych pomysłów. Pozdrawiam.