Łuków

Łukowskie muzeum czeka na najpiękniejsze choinki i ozdoby choinkowe

Kultura Wt. 14.11.2023 09:35:27
14
lis 2023

Muzeum Regionalne w Łukowie ogłosiło już coroczny przedświąteczny konkurs na „Najpiękniejszą łukowską choinkę i ozdobę choinkową”. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, mają na przygotowanie choinki lub ozdoby choinkowej czas do 15 grudnia.

Osoby, biorące udział w konkursie na „Najpiękniejszą łukowską choinkę i ozdobę choinkową” mają za zadanie wykonać choinkę lub ozdobę choinkową z zastosowaniem ciekawych i oryginalnych materiałów i technik zdobienia. Mile widziane będą prace wykonane z wykorzystaniem elementów zdobniczych sztuki ludowej regionu.

Prace należy dostarczyć do gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie w terminie do 15 grudnia do godziny 15.30. Wraz z pracą uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wypełniony formularz zgłoszenia. Regulamin i formularz dostępne są w siedzibie muzeum oraz na stronie internetowej www.muzeum.lukow.pl

Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Termin wystawy pokonkursowej oraz wręczenia nagród zostanie podany na stronie muzeum oraz w lokalnych mediach.

informacja i zdjęcie: Muzeum Regionalne w Łukowie
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook