Łuków

Moje Małe Wierszobranie w Łukowie

Kultura Śr. 27.09.2023 07:35:30
27
wrz 2023

W Łukowskim Ośrodku Kultury czekają już na zgłoszenia z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, które zechcą wziąć udział w XXIII Powiatowym Turnieju Recytatorskim dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 października.

Turniej Recytatorski „Moje Małe Wierszobranie” jest adresowany do przedszkolaków z terenu całego powiatu łukowskiego. W wydarzeniu mogą wziąć udział duety, maksymalnie trzy pary recytatorów z danego przedszkola lub z oddziału przedszkolnego. Turniej odbędzie się w sali widowiskowej ŁOK. Repertuar uczestników stanowi jeden utwór zarówno z klasycznej, jak i współczesnej polskiej poezji dla najmłodszych. Czas trwania prezentacji nie może przekraczać półtorej minuty.

Młodzi recytatorzy wystąpią w dwóch kategoriach: 3 - 4 lata oraz 5-6 lat. Młodsze przedszkolaki będą prezentować się na scenie ŁOK 25 października, a starsze dzień później, 26 października.

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz dostępny na stronie ŁOK i dołączyć własnoręcznie podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego RODO uczestnika oraz RODO instruktora. Zgłoszenia należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 16 października do godziny 15.00.

Szczegółowe informacje oraz regulamin turnieju znajdują się na stronie Łukowskiego Ośrodka Kultury.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook