Łuków

Niedziela z Teatrem w Łukowskim Ośrodku Kultury

Kultura Śr. 15.03.2023 09:18:33
15
mar 2023

Przed nami kolejna „Niedziela z Teatrem” w Łukowskim Ośrodku Kultury. Tym razem na scenie pojawią się aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku, którzy wystawią spektakl „Pszczółka Maja”. Po przedstawieniu, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z gigantycznymi postaciami z bajki.

Przedstawienie „Pszczółka Maja” jest adaptacją znanej na całym świecie bajki o młodej pszczole Mai, która wraz ze swoim przyjacielem Guciem przeżywa szereg przygód na wiejskiej łące. Maja jest bardzo ciekawska, zawsze stara się być miła i wszystkim służy chętnie pomocą. Niestety często wpada też w tarapaty. Wtedy z opresji wyciągają ją Gucio i Filip, czyli jej najlepsi przyjaciele. Gdy Pszczółka Maja i Filip spotykają bardzo uroczą Wiedźmę, ta namawia ich do korzystania z mediów cyfrowych.

Bohaterowie widząc negatywne działania przestrzegają wiedźmę przed uzależnieniem. Pokazują, jak tańczyć i bawić się na świeżym powietrzu oraz jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie oraz pozytywne relacje z rówieśnikami. Spektakl jest żywy i interaktywny z publicznością. A po spektaklu niezwykła gratka dla najmłodszych widzów - możliwość zrobienia sobie przez dzieci zdjęć z gigantycznymi postaciami z bajki!

Spektakl „Pszczółka Maja” odbędzie się w niedzielę 19 marca o godzinie 16.00 w sali widowiskowej ŁOK. Bilety w cenie 20 zł do nabycia są w kasie Kina Łuków oraz on-line.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.