Łuków

Nowy tydzień w Kinie Łuków

Kultura Pt. 26.04.2024 13:45:31
26
kwi 2024

Rozpoczyna się kolejny tydzień w Kinie Łuków. Od 26 kwietnia do 2 maja na ekranie kina obejrzymy takie filmy jak: „Kicia Kocia w przedszkolu”, „Podróż do Krainy Jutra”, „Omen: Początek” oraz „Godzilla i Kong: Nowe imperium”.

„Kicia Kocia w przedszkolu” to animacja produkcji polskiej z 2024 roku. To kontynuacja filmowych opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej. Jest to propozycja przygotowana dla najmłodszych widzów i polecana jaka pierwszy film w życiu dziecka na dużym ekranie. Historie są na tyle krótkie i dobrze zrealizowane, że nie sposób się na nich nudzić. Kicia Kocia ponownie na wielkim ekranie! Rezolutna kotka już po raz czwarty zaprasza do kin na seanse pełne humoru, emocji oraz codziennych przygód. Animacje z kotką w roli głównej to dla dzieci nie tylko masa świetnej zabawy, ale przede wszystkim okazja do nauki cennych lekcji życiowych. Tym razem Kicię Kocię i jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Razem z bohaterami spędzimy dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Sympatyczna kotka pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć! Dzięki Kici Koci dzieci dowiedzą się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka.

„Kicia Kocia w przedszkolu” w dniach od 26 kwietnia do 2 maja o godz. 14:30 i 15:30. Czas: 42 minuty.„Podróż do Krainy Jutra” to animacja produkcji słowacko/czesko/belgijskiej z 2022 roku. 10-letni Riki ucieka z domu po tajemniczym sygnale alarmowym, wysyłanym przez dziwny, błyszczący kamień. Okazuje się, że kamień jest magiczny i przenosi zdezorientowanego Rikiego do zapierającego dech w piersiach, równoległego świata. Kraina Jutra to miejsce, gdzie zwierzęta mówią, maszyny żyją w zgodzie z przyrodą, a wszędzie jest pięknie i zielono. Lśniący kamień prosi Rikiego o ochronę. Wygląda na to, że wszyscy pragną go zdobyć, ponieważ to on zapewnia szczęście Krainie Jutra. Riki ma trudną misję. Towarzyszymy mu w pełnej przygód, niebezpieczeństw, humoru i kolorów podróży, której celem jest umieszczenie magicznego kamienia na swoim miejscu. Wtedy Riki będzie mógł wrócić do domu.

„Podróż do Krainy Jutra” w dniach od 26 kwietnia do 2 maja o godz. 16:30. Czas: 1 godz. 25 minut.„Omen: Początek” to horror produkcji włosko/amerykańskiej z 2024 roku. Jest to psychologiczny horror będący prequelem klasycznej serii filmów grozy. Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę. Odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego.

„Omen: Początek” w dniu 26 kwietnia i w dniach od 28 kwietnia do 2 maja o godz. 20:15 oraz 27 kwietnia o godz. 21:00. Czas: 2 godziny.„Godzilla i Kong: Nowe imperium” to film sci-fi produkcji amerykańskiej z 2024 roku. Walka gigantów trwa! Kinowe monsterwersum firmy Legendary Pictures, po wybuchowym widowisku Godzilla vs. Kong, prezentuje zupełnie nową przygodę. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

„Godzilla i Kong: Nowe imperium” w dniu 26 kwietnia i w dniach od 28 kwietnia do 2 maja o godz. 18:15 oraz w dniu 27 kwietnia o godz. 19:00. Czas: 1 godz. 55 minut.Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz on-line.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.