Łuków

Poniedziałki w Kinie Łuków

Kultura Pt. 13.10.2023 08:17:27
13
paź 2023

Poniedziałki to były dni, kiedy w Kinie Łuków nie było seansów, ale od 16 października to się zmieni. Tego dnia na ekranie łukowskiego kina będzie można oglądać filmy spoza repertuaru. Na początek film oparty na prawdziwych wydarzeniach „Sound of Freedom”.

„Sound of Freedom”. Honduras. 9-letnia Rocia (Cristal Aparicio) i jej młodszy brat Miguel (Lucás Ávila) zostają zauważeni przez lokalną miss piękności, która kusi ojca dzieci obietnicą zaistnienia w show biznesie oraz ogromnymi pieniędzmi. Kobieta zabiera je na casting pod pretekstem wykonania profesjonalnych zdjęć. Gdy rodzic po nie wraca, odkrywa, że pokój hotelowy jest pusty, a dzieci zniknęły bez śladu. Porwane rodzeństwo zostaje uwięzione wraz z innymi w kontenerze i wysłane statkiem do Kolumbii. Tymczasem agent z Departamentu Bezpieczeństwa - Timothy Ballard (Jim Caviezel) - całe dnie poświęca na wychwytywaniu pedofilów. Gdy w Internecie natrafia na ofertę sprzedaży dzieci - udaje mu się dorwać jednego z nich, dzięki któremu ratuje Miguela. Chłopiec opowiada mu swoją historię prosząc o odnalezienie jego siostry. Sfrustrowany i przekonany, że może zrobić coś więcej, niż tylko złapać kolejnego dewianta, Tim postanawia działać pod przykrywką, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć.

„Sound of Freedom” w Kina Łuków w poniedziałek 16 października o godzinie 17.00 oraz o 19.30. Bilety do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.