Łuków

Powitanie Lata w Łukowie

Kultura Wt. 29.06.2021 13:15:55
29
cze 2021

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na Powitanie Lata 2021. W weekend od 2 do 4 lipca w Parku Miejskim w Łukowie zaplanowano moc atrakcji dla mieszkańców.

- Wpadajcie na pierwszą tego roku, wakacyjną imprezę w mieście! Mamy dla Was moc atrakcji filmowych, koncerty i coś dla tych co lubią zjeść - zapewniają organizatorzy.
Na scenie przy fontannie wystąpią Buty Farmera (2 lipca), Oliwia Wierzchowska i ŁOK’ej Band (3 lipca) oraz Łukowska Orkiestra Dęta i Fabryka Piosenki ŁOK (4 lipca).
W piątkowy wieczór zapraszamy do Amfiteatru Miejskiego na film „Coś się kończy, coś zaczyna” w ramach Jetro Cinema Summer 2021.

Powitaniu lata w parku towarzyszyć będzie kolejny Zlot Food Trucków, gdzie każdy – nawet największy łasuch, znajdzie coś dla siebie.

Wielka atrakcja dla dzieci już w piątek, 2 lipca. Parking Łukowskiego Ośrodka Kultury zamieni się w arenę cyrkową! Niezapomnianą show zapewnią dwaj klauni: Ruphert i Rico. A poza tym przez całe wydarzenie, wspaniała frajda dla dzieci z Festiwalem Dmuchańców, podczas którego cały łukowski park stanie się jednym wielkim placem zabaw.

Powitanie lata 2021 w Parku Miejskim w Łukowie w dniach 2-4 lipca 2021 roku. Szczegółowy rozkład możecie zobaczyć na plakatach.
0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.