Łuków

„Powołany 2” w Kinie Łuków

Kultura Czw. 07.03.2024 11:13:34
07
mar 2024

Na ekranie Kina Łuków będzie można zobaczyć film „Powołany 2”. Będzie on wyświetlany w poniedziałki, 11 i 18 marca.

„Powołany 2” to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie. Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie.

W rolach głównych: Alicja Ostolska, Anna Nieciąg, Wiktoria Gąsiewska, Henryk Gołębiewski, Jakub Dmochowski, Marcin Kwaśny, Mateusz Gąsiewski, Patryk Cebulski i Patryk Smarski. Bohaterami prawdziwych historii są: Klaudia Tołłoczko, Bartłomiej Krakowiak, Dobromir Makowski i Paweł Cwynar.

„Powołany 2” w Kinie Łuków będzie wyświetlany w Kinie Łuków w poniedziałki 11 i 18 marca o godzinie 19.15.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.