Łuków

Przesłuchania w Fabryce Piosenki ŁOK

Kultura Czw. 21.09.2023 08:22:58
21
wrz 2023

Po wakacyjnej przerwie ruszają zajęcia w Fabryce Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Przesłuchania wstępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się już w najbliższy poniedziałek 25 września, w godzinach 12.00 - 20.00.

Przesłuchanie będzie polegać na zaśpiewaniu dwóch dowolnych utworów a capella lub z podkładem muzycznym. Osoby od 11 roku życia muszą zaśpiewać piosenki w języku polskim i angielskim. U osób, które pozytywnie przejdą pierwszą część przesłuchania, sprawdzane będą predyspozycje słuchowe. Przesłuchania odbędą się w sali prób Fabryki Piosenki, czyli w pokoju nr 208 Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Kandydaci lub ich rodzice proszeni są o wysłanie podpisanego skanu formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: m.soltyszewska@lok.lukow.pl lub przyniesienie podpisanego oryginału formularza w dniu przesłuchania. Formularz zgłoszeniowy oraz karta RODO dostępne są do pobrania na stronie ŁOK.

Osoby zakwalifikowane na zajęcia zostaną poinformowane o tym drogą mailową do 28 września. Lista osób zakwalifikowanych pojawi się również na stronie internetowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Wszelkie pytania dotyczące naboru należy kierować do prowadzącej Fabrykę Piosenki ŁOK Moniki Sołtyszewskiej - Leśkiewicz, mail: m.soltyszewska@lok.lukow.pl


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.