Łuków

Repertuar Kina Łuków

Kultura Pt. 09.02.2024 09:20:13
09
lut 2024

W dniach 9-15 lutego w Kinie Łuków będzie można obejrzeć następujące filmy: „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” (premiera), „Piep*zyć Mickiewicza”, „Pies i Robot”, „Mój brat robot”.

„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” to komedia produkcji polskiej z 2024 roku. Kontynuacja wielkiego hitu. Jedna rodzina, tysiąc skandali! Do kin powraca wyjątkowa, patchworkowa rodzina: Wolańskich i Zawadów. „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” wejdzie do kin już 26 stycznia 2024 roku. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie tego, za co widzowie ją pokochali: zaskakujących zwrotów akcji, brzemiennych w skutki nieporozumień i wyrazistych postaci. Czego możemy spodziewać się w piątej części „Kogla Mogla”? Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…

Na film „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” kino zaprasza w dniach 9-11 i 14-15 lutego o godz. 20:15 oraz 13 lutego o godz. 20:30. Czas: 1 godz. 35 minut.„Piep*zyć Mickiewicza” to film obyczajowy produkcji polskiej z 2024 roku. Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. II B to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. W roli ekscentrycznego belfra Dawid Ogrodnik. W jego nietuzinkowych uczniów wcielają się m.in. Ada Grodzka, Aleksandra Izydorczyk, Wiktoria Koprowska, Artur Gwizdak, Igor Pawłowski, Krystian Embradora i Hugo Tarres. Ich wszystkich porwą raperskie rymy Janusza Walczuka i Olszakumpla.

Na film „Piep*zyć Mickiewicza” kino zaprasza w dniach 9-11 i 14-15 lutego o godz. 18:00 oraz 13 lutego o godz. 16:45. Czas: 1 godz. 42 minuty.„Pies i Robot” to animacja produkcji francusko/hiszpańskiej z 2023 roku. Nowojorski czworonóg dzięki koledze wreszcie odżywa. Ma już z kim długie godziny grać w gry wideo, jeździć na rolkach w Central Parku i podziwiać zachody słońca. Podczas pewnej wizyty nad morzem zdarza się jednak nieszczęśliwy wypadek: Robot rdzewieje i znieruchomiały grzęźnie w piasku. Pies próbuje za wszelką cenę go uratować. Włamuje się nawet na plażę, przez co trafia za kratki! Pozbawiona dialogów animacja, która zapewni nostalgiczną podróż śladami estetyki, stylu życia i muzyki lat 80-tych. Animacja uczy, dlaczego warto dbać o swoje relacje i jak pielęgnować te piękniejsze wspomnienia. Film powstał na podstawie powieści graficznej Sary Varon.

Na film „Pies i Robot”  kino zaprasza w dniach 9-11 i 14-15 lutego o godz. 14:30 oraz 13 lutego o godz. 13:30. Czas: 1 godz. 30 minut.„Mój brat robot” to film familijny produkcji duńskiej z 2022 roku. Niedaleka przyszłość. Świat się zmienił. Niedawno zażegnano kryzys klimatyczny, więc wszystko jest ekologiczne i zrównoważone. Ludzie mają osobistych asystentów, którzy są robotami. 12-letnia Alberte dostaje na urodziny najnowszy model robota. Robot Konrad wygląda i zachowuje się jak człowiek. Jest o wiele lepszy od poprzedniej wersji, która wyglądem bardziej przypominała misia. Wszyscy zazdroszczą jej Konrada. Popularność Alberte w szkole rośnie, a ona coraz bardziej zbliża się do Konrada. Ale czy można przyjaźnić się z robotem?

Na film „Mój brat robot” kino zaprasza w dniach 9-11 i 14-15 lutego o godz. 16:15 oraz 13 lutego o godz. 15:15. Czas: 1 godz. 24 minuty.Więcej informacji o wszystkich filmach oraz zwiastuny na stronie Kina Łuków kino.lukow.pl

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.