Łuków

„To w porządku”. Nowy singiel młodej łukowianki

Kultura Pt. 01.03.2024 08:08:53
01
mar 2024

Klaudia Borejko to osoba dobrze znana w Łukowie. Od wielu lat śpiewa i występuje na różnych koncertach. Muzyka to jej pasja. 7 marca będzie miał premierę jej najnowszy singiel „To w porządku”.

Młoda łukowianka, zapowiadając premierę swojego singla, pisze:

Utwór „to w porządku” jest singlem zapowiadającym nadchodzący album „tęskno”. Album jest o procesie poznawania siebie na nowo, o tęsknocie i poszukiwaniu swojego miejsca w świecie po rozstaniu z bliską osobą. Jest przepełniony nieoczywistymi brzmieniami, a każda piosenka jest na swój sposób inna pozostając jednocześnie spójną z pozostałymi.

„To w porządku” jest o akceptacji swoich uczuć, a także o poszukiwaniu swojej duszy i wyrażaniu gotowości do poznania jej na nowo. Tekst drugiej zwrotki utworu „Zawołaj mnie, a przyjdę, duszo moja przyjdę” to nawiązanie do wiersza Haliny Poświatowskiej „Zawołaj mnie po imieniu”. Utwór „to w porządku” uznałam za dobry na początek, bo jak sądzę - apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Premiera singla Klaudii Borejko zapowiedziana jest na 7 marca. O północy będzie go można usłyszeć na wszystkich serwisach streamingowych, a o godzinie 18.00 pojawi się teledysk na platformie YouTube.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.