Łuków

Weekend w Łukowie i okolicach

Kultura Sob. 22.06.2024 15:24:49
22
cze 2024

Jeżeli nie mają Państwo jeszcze planów na weekend, to mamy teraz kilka propozycji. Dziś popołudniu można wybrać się do Jezior, do gminy Łuków. Natomiast w niedzielę „będzie się działo” w Łukowie, Aleksandrowie i Krynce.

22 czerwca w Jeziorach w gminie Łuków o godzinie 14.00 na placu przy świetlicy, rozpoczęła się impreza pod hasłem „Wiejskie Disco Polo”. Impreza potrwa całe popołudnie, a na zakończenie wystąpi zespół Cross.

Do gminy Łuków będzie też można wybrać się w niedzielę. Tego dnia odbędą się tam dwa festyny: w Aleksandrowie i w Krynce. Oba rozpoczną się o godzinie 15.00. Zabawa w Aleksandrowie będzie skierowana głównie do najmłodszych mieszkańców i będzie odbywała się na placu przy szkole. Natomiast mieszkańcy Krynki spotkają się przy świetlicy. Ten Rodzinny Festyn będzie połączony z obchodami 40-lecia miejscowej parafii pod wezwaniem Jana Chrzciciela.

Niedzielne popołudnie będzie można również spędzić w Łukowie, gdzie na Placu Solidarności i Wolności odbywać się będzie impreza pod hasłem „Letni Remanent Artystyczny”. Zaprezentują się na niej recytatorzy, wokaliści, tancerze i zespoły działające w Łukowskim Ośrodku Kultury. Początek imprezy, na której będzie można także wesprzeć Marysię Dołęgę z Gręzówki, godzina 15.00.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.