Łuków

Wokalistki z Łukowa na żywo w lubelskiej telewizji

Kultura Śr. 30.12.2020 13:56:00
30
gru 2020

Emilia Szcześniak i Zuzanna Bochman, wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury, zaśpiewają na żywo w TVP3 Lublin. Dziewczyny wystąpią w porannym programie „Między Wisłą i Bugiem”.

Wokalistki ŁOK są stypendystkami burmistrza Piotra Płudowskiego, a Emilka jest także stypendystką marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego w zakresie kultury kategoria muzyka. Obie od 5 lat uczestniczą w zajęciach wokalnych w Łukowskim Ośrodku Kultury. Regularnie występują w projektach muzycznych i koncertach organizowanych przez Łukowski Ośrodek Kultury oraz śpiewają na różnorodnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Emilię i Zuzannę można też usłyszeć na płycie „FABRYKA PIOSENKI VOL. 1”, którą w tym roku wydał Łukowski Ośrodek Kultury. Wydanie płyty to jedno z wydarzeń kulturalnych 2020 roku, na które można głosować w naszym plebiscycie TOP REGIONU.

Emilia i Zuzanna pojawią się w porannym programie lubelskiej telewizji „Między Wisłą i Bugiem” dziś, 30 grudnia. Program jest nadawany w godzinach od 7.00 do 9.00. Dziewczyny zaprezentują swoje wokalne umiejętności oraz udzielą wywiadu.

zdjęcia: ŁOK
AKup [MSz]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.