Łuków

Wystawa prac malarskich w Muzeum Regionalnym w Łukowie

Kultura Wt. 06.02.2024 17:12:24
06
lut 2024

W czwartek, 15 lutego w Muzeum Regionalnym w Łukowie odbędzie się wernisaż wystawy „Uczniowie z Zespołu Placówek w Łukowie i ich przyjaciele - Greluk & Goławski”. Zaprezentowane na nim zostaną prace młodych twórców, które powstały podczas warsztatów malarskich prowadzonych przez siedleckich artystów Mirosława Greluka i Piotra Goławskiego zorganizowanych w Zespole Placówek w Łukowie. Wydarzenie rozpocznie sie o godzinie 12:00.

Pracom uczniów towarzyszyć będą prace doświadczonych malarzy, a zarazem przyjaciół dzieci i młodzieży Mirosława Greluka i Piotra Goławskiego. Podczas wernisażu będzie można zakupić prace powstałe podczas warsztatów. Uzbierane pieniądze zostaną przekazane na organizację zajęć z dogoterapii i zakup karmy dla schroniska dla zwierząt.

Organizatorami wystawy są: Muzeum Regionalne w Łukowie, Zespół Placówek w Łukowie, Stowarzyszenie „Jesteśmy sobie potrzebni” oraz Rada Rodziców, która jest również sponsorem materiałów plastycznych wykorzystanych do przygotowania prac.Inf. Pras,

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.