Łuków

Wystawy malarstwa i fotografii w Dniu Kobiet w Łukowie

Kultura Pt. 08.03.2024 08:36:36
08
mar 2024

Dziś 8 marca czyli Dzień Kobiet. Jak co roku z tej okazji odbędzie się w Łukowie kilka ciekawych wydarzeń, dedykowanych właśnie paniom. Dziś popołudniu będzie można wybrać się na przykład na wystawy malarstwa i fotografii.

Z okazji Dnia Kobiet w Muzeum Regionalnym w Łukowie dziś, o godzinie 17.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Aliny Piety, na co dzień pracującej w szkole w Starych Kobiałkach. Pół godziny później w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się otwarcie wystawy „Zainspirowane II”. Zobaczymy na niej prace słuchaczek Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Natomiast o godzinie 18.00 na wystawę zdjęć autorstwa Daniela Płudowskiego „Łukowianki XXI wieku” zaprasza do „Szafy Pub” Andrzej Zdrojewski.

Dzień Kobiet będzie obchodzony w Łukowie jeszcze w sobotę, 9 marca. W Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym odbędzie się spotkanie, na którym panie będą mogły korzystać z różnych porad, dotyczących m.in. diety i urody. „Dzień Kobiet z Medykiem” to wydarzenie, które potrwa od 10.00 do 12.00.

Szczegółowe informacje o tych wydarzeniach znajdziecie Państwo tutaj:

„Radość tworzenia” – nowa wystawa w łukowskim Muzeum Regionalnym

Wystawa prac słuchaczek Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Zainspirowane II”

Dzień Kobiet w Łukowie

„Dzień Kobiet z Medykiem” i Łukowskim Ośrodkiem Kultury
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.