O tym się mówi

Sławomir Skwarek: Polska gospodarka zmierza w dobrą stronę, będzie nas stać na nowe programy

Łuków Śr. 17.05.2023 11:49:10
17
maj 2023

Poseł PiS Sławomir Skwarek w rozmowie z Radiem Podlasie odpowiadał na pytania dotyczące ostatniej konwencji swojego ugrupowania. Zapewniał, że dobrze rządzone Państwo będzie stać na pomoc obywatelom.

Marcin Jabłkowski pytał, czy ta pomoc jest rzeczywiście potrzebna i czy nie lepiej byłoby pozostawić więcej pieniędzy w portfelach Polaków i samorządów. Zdaniem posła Skwarka, tak się już dzieje, choćby za sprawą podwyższenia kwoty wolnej od podatku. Zwrócił również uwagę na emerytów, którym obiecana 14-tka zdecydowanie pomoże w życiu.

Dopytywany, czy Rząd ma pomysł na ulżenie przedsiębiorcom poseł Skwarek podkreślił, że nad takimi pomysłami będą trwały dalsze prace, a do jesiennych wyborów PiS będzie jeszcze kilkakrotnie ogłaszał kolejne inicjatywy, wśród nich również te dotyczące przedsiębiorców. POSŁUCHAJ
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Marcin Jabłkowski

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
anty2023 Śr. 17.05.2023 14:38:54

ten pan ze swoja partia niech juz sie do gospodarki nie miesza - dajcie zyc i pracowac ludziom - obnizcie podatki co podniesliscie?

Żywią y bronią.. Śr. 17.05.2023 12:18:55

Przedsiębiorcy już mają doświadczenia z tzw.polskim [nie] ładem, i innymi rozwiązaniami legislacyjnymi,zafundowanymi przez pis.Zatem po" dalszych pracach",raczej nie spodziewamy się nic optymistycznego