Łuków

Festyn charytatywny „Otwórz serce dla bliźniego” w Jedlance

Region Pon. 29.05.2023 15:11:11
29
maj 2023

Już 4 czerwca na parkingu przy kościele pw. Chrystusa Króla w Jedlance odbędzie się festyn charytatywny „Otwórz serce dla bliźniego”. To niezwykłe przedsięwzięcie ma na celu pomoc Kacperkowi cierpiącemu na mózgowe porażenie dziecięce, cytomegalię, zespół krótkiego jelita, obustronny niedosłuch czuciowo-nerwowy, padaczkę, a także Filipkowi, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego oraz wrodzonym wodogłowiem.

- Wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy rozpocznie się o godzinie 13.00 Mszą Świętą sprawowaną w tutejszym kościele parafialnym. W programie m.in. licytacje na rzecz Kacperka i Filipka, występy artystyczne dzieci, koncerty gwiazd oraz lokalnych zespołów, jak również zabawa taneczna z DJ. Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy strażackie i policyjne, zjazd motocyklistów z klubu motocyklowego MotoSobolew, stoiska KGW. Nie zabraknie również ciekawych form spędzania czasu dla najmłodszych. Będą trampoliny, dmuchańce oraz zabawy z animatorką i rywalizacje sportowe. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prosimy zabrać ze sobą dobry humor i energię do zabawy. Realizacja tego szlachetnego przedsięwzięcia nie miałaby miejsca, gdyby nie sponsorzy. Dziękujemy za ich hojność i okazaną pomoc w organizacji festynu - zaznaczyli organizatorzy.

Organizatorami wydarzenia są: Parafia pw. Chrystusa Króla w Jedlance, Zespół Oświatowy w Jedlance, Ochotnicza Straż Pożarna w Jedlance. Koordynacją festynu charytatywnego zajmuje się komitet organizacyjny w składzie: ks. Adrian Kubak, Monika Skrobuń i Marta Gromada.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Łukowskiego, Wójt Gminy Stoczek Łukowski oraz Wójt Gminy Stanin.


1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
lukowiak Wt. 30.05.2023 08:08:09

ciekawy dobor terminu akurat w Dni Lukowa ???