Łuków

Kacper z Zespołu Szkól nr 3 w Łukowie laureatem olimpiady logistycznej

Region Pt. 19.04.2024 08:09:38
19
kwi 2024

Kacper Piróg, uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, po raz kolejny został laureatem olimpiady spedycyjno – logistycznej. Tym razem zdobył tytuł podczas zmagań zorganizowanych przez Uniwersytet Gdański. Zdobył też dodatkową nagrodę dla najlepszego spedytora.

Kacper Piróg jest uczniem klasy IV technikum logistyki Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. W tym roku po raz kolejny sprawdzał swoją wiedzę, biorąc udział w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Po przejściu eliminacji, w dniach 11 – 12 kwietnia brał udział w finałowych zmaganiach w Sopocie. Poszło mu bardzo dobrze i zdobył tytuł laureata oraz dodatkową nagrodę dla najlepszego spedytora.

Dwudniowy pobyt w Sopocie to nie tylko zmagania na olimpiadzie. Kacper uczestniczył także w wycieczce studyjnej, podczas której zwiedził głębokowodny Terminal Kontenerowy Baltic Hub (DCT Gdańsk), gdzie zdobył wiedzę z pierwszej ręki na temat funkcjonowania terminala kontenerowego.

To jego drugi sukces Kacpra w ostatnim czasie. Zdobył on tytuł laureata także podczas II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod patronatem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu z Wrocławia.

informacja i zdjęcie: ZS 3 Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.