Łuków

Łuków: przed nami finał Szlachetnej Paczki

Region Pon. 11.12.2023 09:03:14
11
gru 2023

Przed nami Weekend Cudów, czyli finał „Szlachetnej Paczki”. W tę ogólnopolską akcję włącza się również Łuków. Wolontariusze są już prawie gotowi do rozwożenia prezentów. Będą też mieli na tę okazję wyjątkowe bluzy, które ufundowały lokalne firmy.

Na profilu społecznościowym Szlachetnej Paczki Łuków, czytamy:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi” - św. Jan Paweł II. Jeszcze nie mamy finału, a my już mamy komu dziękować. Dziękujemy za zakup i podarowanie bluz dla wolontariuszy Szlachetnej Paczki Łuków. Za zakup potrzebnych rzeczy i materiałów. W ten sposób i Państwo pomagają. To dzięki Państwu, będziemy mieli ciepłe bluzy na Weekend Cudów 16 i 17 grudnia. W tych dniach rozwozimy paczki do potrzebujących rodzin. Dziękujemy za wielkie serce, za bezinteresowną pomoc, za dobroć i zrozumienie. Dziękujemy.

Weekend Cudów już 16 i 17 grudnia. Wolontariusze Szlachetnej Paczki zawiozą wówczas prezenty do rodzin. W Rejonie Łukowskim jest jeszcze pięć rodzin bez darczyńców. Jeżeli ma się to zmienić warto zajrzeć na profil wolontariuszy z Łukowa.

zdjęcia i informacja: Szlachetna Paczka Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.