Łuków

Łuków: wiosenna zbiórka dla zwierząt

Region Pon. 27.05.2024 08:06:29
27
maj 2024

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie organizują „Wiosenną zbiórkę dla zwierząt”. Wszystko, co uda im się zebrać przekażą do schroniska „Zwierzaki dla wzięcia”, dokąd trafią bezdomne psy i koty z Łukowa.

22 maja obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt. Przypomina on nam, że nasi mniejsi przyjaciele potrzebują opieki i pomocy. Zwłaszcza psy i koty, które nie mają domu. Dzięki dobrym ludziom znalazły się w schronisku, lecz nadal potrzebują naszego wsparcia – czytamy w informacji, która nadeszła do naszej redakcji.

Aby pomóc zwierzakom uczniowie klas I – III z łukowskiej „Czwórki” zachęcają wszystkich chętnych do podzielenia się z czworonożnymi przyjaciółmi ze schroniska „Zwierzaki do wzięcia” tym, co możemy im podarować. Mogą to być: karma niezłej jakości dla psów i kotów, karma dla psów z problemami żołądkowymi, mleko dla szczeniąt oraz akcesoria: smycze, obroże, ubranka, zabawki, szampony, miski i żwirek dla kotów.

Podarunki dla zwierzaków zbierane będą do 14 czerwca w salach nr 5 i nr 3 i będą one sukcesywnie przekazywane do schroniska.

Zbiórką kierują klasy IIC i IC oraz nauczyciele: Monika Wolanin-Drozd i Ewa Ścioch.informacja: SP 4

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.