Łuków

Motocykliści opanowali Łuków

Region Sob. 25.05.2024 13:48:44
25
maj 2024

Mszą Świętą w kościele Świętego Brata Alberta i poświęceniem motocykli rozpoczął się w Łukowie Ogólnopolski Zlot Motocyklowy. Zorganizowały go wspólnie Bears Riders Łuków i Girls Riders Łuków. Impreza odbywa się w ramach trwających w ten weekend Dni Łukowa.

Ogólnopolski Zlot Motocyklowy rozpoczął się Mszą Świętą o godzinie 11.00 w kościele Świętego Brata Alberta. Następnie odbyło się poświęcenie motocykli i punktualnie o godzinie 12.00 uczestnicy zlotu wyruszyli na ulice miasta. Z parkingu sprzed kościoła przejechali ulicami: Kaczorowskiego, Jagiełły, Radzyńską, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Siedlecką, Alejami Wojska Polskiego, Popiełuszki, Alejami Tadeusza Kościuszki, Siedlecką, Piłsudskiego i Międzyrzecką. Przejazd zakończyli na ulicy Prusa, na małym placu targowym. Tam odbywa się kolejna część zlotu.

W programie moc atrakcji, m.in. konkursy takie jak rzut oponą, przeciąganie TIR-a i trzymanie wału korbowego. Wybrany też zostanie najgłośniejszy wydech motocyklowy oraz najstarszy motocykl. Będzie rozstrzygniecie konkursu plastycznego. Wszystko to przeplatane pokazami trialu, driftu, ratownictwa drogowego w wykonaniu druhów z OSP Wojcieszków, ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy medycznej oraz koncertami porządnej rockowe muzyki. Zlot zakończy się pokazem FireShow.


zdjęcia: parafia Świętego Brata Alberta/podalsie24/Urząd Miasta Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowianin Śr. 29.05.2024 03:00:38

Chciałem zapytać dlaczego policja nic nie robi z durniami jeżdżącymi z przerobionymi układami wydechowymi w motorach i samochodach .Proceder ten dzieje się nawet późno w nocy jest to jawne łamanie prawa przy bierności policji.