Łuków

W gminie Łuków wybiorą Kobietę Roku

Region Pon. 12.02.2024 16:36:22
12
lut 2024

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie czeka na zgłoszenia pań do tytułu „Kobieta Roku Gminy Łuków 2024”. Termin ich nadsyłania upływa 16 lutego. Zdobywczynię tytułu poznamy podczas gali z okazji Dnia Kobiet.

Za niespełna miesiąc obchodzić będziemy Dzień Kobiet. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie rozpoczął już przygotowania do X Jubileuszowej Gali „Kobieta Roku Gminy Łuków 2024”. Wydarzenie to pozwala docenić, uhonorować i nagrodzić najbardziej zaangażowane i najaktywniejsze kobiety działająca na rzecz lokalnej społeczności. Panie do konkursu mogą zgłaszać m.in.: instytucje kultury, zespoły ludowe, szkoły, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, organizacje, sołtysi i rady sołeckie.

Zgłoszenie do udziału w konkursie na „Kobietę Roku Gminy Łuków 2024” polega na wypełnieniu karty zgłoszeniowej, która jest dostępna na stronie internetowej www.gok.lukow.pl, i dostarczenie jej w zamkniętej kopercie do Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie (I piętro Żłobek ,Maluch”) lub do sekretariatu Urzędu Gminy w Łukowie (I piętro) najpóźniej do piątku, 16 lutego. Na stronie GOK można też znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad udziału w konkursie.

Ogłoszenie wyników konkursu „Kobieta Roku Gminy Łuków 2024” odbędzie się podczas gali z okazji Dnia Kobiet, którą zaplanowano na 3 marca.

informacja: GOK Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.