Łuków

Zderzenie busa i osobówki w Łukowie

Region Śr. 15.03.2023 09:53:40
15
mar 2023

Dziś, w środę 15 marca na skrzyżowaniu ulic Aleje Kaczyńskich i Żelechowskiej w Łukowie doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. Z informacji przekazywanych przez czytelników wynika, że w okolicy skrzyżowania występowały duże utrudnienia w ruchu.

Jak informuje nas oficer prasowy KPP Łuków asp. sztab. Marcin Józwik, do zdarzenia na skrzyżowaniu Al. Kaczyńskich i ul. Żelechowskiej doszło około godziny 8.30. Zderzyły się samochód marki mercedes – bus, którym kierował 56-latek z gminy Łuków i samochód marki hyundai, który prowadził 32-latek z Łukowa. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci ustalili, że bezpośrednią przyczyną zdarzenia było niezachowanie szczególnej ostrożności przez kierującego busem, który nie zastosował się do znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu jadącemu osobówką 23-latkowi. Za spowodowanie kolizji, 56-latek został ukarany mandatem, a dodatkowo na jego „konto” wpłynęło 10 punktów karnych.

Dziś, 15 marca po godzinie 12.00 doszło do kolejnej kolizji. Tym razem na ulicy Ławeckiej zderzyły się samochód marki audi i samochód marki opel. W tym przypadku sprawca kolizji, 50-latek z Łukowa, został ukarany mandatem i punktami karnymi.

foto: Czytelnik
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook