Łuków

Zespól Placówek w Łukowie: przejażdżka niebieską Nyską w niebieski dzień

Region Śr. 03.04.2024 16:23:53
03
kwi 2024

Na uczniów Zespołu Placówek w Łukowie, którzy wrócili do szkoły po świątecznej przerwie, czekała niespodzianka. Przed głównym wejściem do ich szkoły zaparkowała niebieska milicyjna Nysa. Była to nagroda dla pana Sebastiana, który postanowił przekazać ją uczniom Zespołu Placówek.

Przypomnijmy. Kilka tygodni temu Zespół Palcówek zorganizował licytację trzech prac swoich podopiecznych powstałych podczas warsztatów artystycznych prowadzonych przez siedleckich artystów Mirosława Greluka i Piotra Goławskiego. Jedna z tych prac została wylicytowana przez pana Sebastiana. W nagrodę otrzymał on voucher na przejażdżkę ulicami Łukowa milicyjną Nysą z czasów PRL-u, która należy do pana Dariusza Kubajko z Wohynia. Jak się okazało tę atrakcję pan Sebastian postanowił przekazać dzieciom z Zespołu Palcówek. Wycieczka niebieską Nysą odbyła się dziś, 3 kwietnia i wpisała się ona w szkolne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

O tym co działo się dziś w Zespole Placówek w Łukowie, gdzie obok milicyjnej Nysy zaparkował też nowoczesny policyjny radiowóz, opowiemy Państwu ze szczegółami w jutrzejszym porannym magazynie Katolickiego Radia Podlasie „Dzień Dobry Podlasie”.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Nauczyciel Śr. 03.04.2024 14:29:02

Czy ja naprawdę widzę to co widzę? W z związku z Dniem Świadomości Autyzmu wycieczka ,,suką'' z PRL-dla dzieci i młodzieży??? O tempora o mores... To żart??? z okazji prima aprilis???