Łuków

Gmina Trzebieszów: sportowe sukcesy uczniów z Dębowicy

Sport Wt. 07.03.2023 08:23:26
07
mar 2023

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębowicy, w gminie Trzebieszów, był miejscem rozgrywek IV Turnieju Grand Prix LZS Powiatu Łukowskiego w indywidualnym tenisie stołowym. O nagrody i puchary walczyło ponad 90 młodych zawodników i zawodniczek, w tym 34 z Dębowicy.

IV Turniej Grand Prix LZS Powiatu Łukowskiego w indywidualnym tenisie stołowym odbył się w szkole w Dębowicy pod koniec lutego. Były to zawody zamykające cykl czterech turniejów organizowanych z ramienia LZS. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się ponad 90 pasjonatów gry w tenisa stołowego z terenu powiatu łukowskiego.
W zawodach udział wzięło 34 uczniów ze szkoły w Dębowicy. W wyniku sportowej rywalizacji Agnieszka Grochowska z kl. IV zajęła II miejsce w swojej kategorii. Lena Krzyszczak z kl. V stanęła na III stopniu podium. Filip Szmulik z kl. V zajął miejsce II. Daniel Celiński z kl. VI zdobył miejsce III. Natomiast Krzysztof Wrona z kl. VIII w swojej kategorii stanął na najwyższym stopniu podium.

Po zliczeniu punktów, które zawodnicy zdobywali biorąc udział w kolejnych czterech turniejach, dokonano klasyfikacji generalnej. Tutaj także szkoła z Dębowicy może pochwalić się sukcesami. W wyniku klasyfikacji generalnej w kategorii chłopców kl. V-VI Daniel Celiński z kl. VI zajął miejsce II, a Filip Szmulik z kl. V - miejsce III. W kategorii dziewczęta kl. IV i młodsze drugie miejsce zajęła Agnieszka Grochowska z kl. IV.

Uczniów do zawodów przygotowała Izabela Goławska, nauczyciel wychowania fizycznego, która była także współorganizatorem turnieju.zdjęcia i informacja: ZSP Dębowica

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.