Łuków

Kadra Narodowa trenowała w Łukowie

Sport Śr. 03.07.2024 18:43:37
03
lip 2024

W sobotę, 29 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie odbyło się seminarium szkoleniowe Kadry Narodowej Dzieci Polskiego Związku Kickboxingu. Konsultacje były oficjalnym rozpoczęciem przygotowań do Mistrzostw Świata na Węgrzech.

W treningach wzięło udział 43 zawodników z 12 klubów sportowych – Ninja Academy Warszawa, X Fight Piaseczno, Jurajska Akademia Sportu, LKSW „Dan” - POLAND, Taekwondo & Kick-boxing, Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki, KSW Łuków, Klub Sportowy Rocky Wrocław, Klub Sportowy Mistral, Klub Sportowy Striker, Klub Sportowy Tae, Walhalla Fight Club, Kickboxing Małpka Zawiercie.

Zawodnicy trenowali pod okiem Trenera Kadry Narodowej Zenona Pawlikowskiego. Na zakończenie ostatniej sesji trener wręczył 28 zawodnikom powołania do kadry narodowej. Wśród nich znaleźli się trzej łukowianie: Michał Gajda, Leon Stępniak i Fabian Wysocki. Z tej grupy zostanie wyłoniona wąska kadra, która będzie reprezentowała nasz kraj na mistrzostwach świata. Kto znajdzie się w reprezentacji dowiemy się już wkrótce. W ubiegłym roku w reprezentacji było 10 zawodników, w tym łukowianin Jakub Oponowicz, który na mistrzostwach Europy w Turcji wywalczył złoty medal.


Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.