Łuków

Kolejny medal dla warcabisty z Łukowa

Sport Wt. 19.05.2026 16:29:23
19
maj 2026

Piotr Kisiel, warcabista z Łukowa zdobył kolejny medal. Tym razem wywalczył brąz na zawodach w Tczewie.

Piotr zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w warcaby 100 polowe, które odbywały się w dniach 15–17 maja w Tczewie. Podczas rozgrywek przegrał tylko jedną partię, dwie zremisował, a cztery rundy wygrał.







Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.