Kolejny medal dla warcabisty z Łukowa
Sport
Wt. 19.05.2026 16:29:23
19
maj 2026
maj 2026
Piotr Kisiel, warcabista z Łukowa zdobył kolejny medal. Tym razem wywalczył brąz na zawodach w Tczewie.
Piotr zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w warcaby 100 polowe, które odbywały się w dniach 15–17 maja w Tczewie. Podczas rozgrywek przegrał tylko jedną partię, dwie zremisował, a cztery rundy wygrał.







0 komentarze