Łuków

KSW Łuków: obrady w Spale

Sport Pon. 21.12.2020 16:08:00
21
gru 2020

Zenon Pawlikowski, trener łukowskich kickbokserów i pięściarzy, został powołany w skład komisji full contact. Decyzja zapadła podczas corocznego spotkania władz, trenerów i komisji Polskiego Związku Kickboxingu.

Obrady PZKB odbywały się w miniony weekend 19 i 20 grudnia w Spale, na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich - Centralnego Ośrodka Sportu. Było to coroczne szkolenie i spotkanie władz, trenerów kadr i komisji. Przewodniczył mu prezes PZKB Piotr Siegoczyński. W trakcie dwudniowych obrad podsumowano sezon startowy i zakończono czynności związane z opracowaniem kalendarza startowego na 2021 roku. Obradowała też komisja full contact, do której w tym roku powołany został łukowski szkoleniowiec Zenon Pawlikowski, pełniący funkcję trenera kadry.

Jak informuje nas łukowski trener, przed komisją, w skład której wchodzą również Włodzimierz Trzeciak, Radosław Laskowski i Jerzy Radomski, ważne zadanie dotyczące przygotowania reprezentacji do udziału w igrzyskach World Combat Games. Odbędą się one w 2021 roku w Nur Sultan w Kazachstanie. Będą tam będą rozgrywane zawody w kickboxingu w formule full contact.

Na zdjęciu od lewej: Roman Niżejewski, Jerzy Radomski, Robert Czuba, Zenon Pawlikowski i Wojciech Górecki.

Informację i zdjęcie otrzymaliśmy od Zenona Pawlikowskiego. Dziękujemy.AKup/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.