Łuków

Łukowscy szkoleniowcy na seminarium w Świdniku

Sport Wt. 17.10.2023 10:40:39
17
paź 2023

Marta Pawlikowska i Zenon Pawlikowski, trenerzy kickboxingu z Łukowa, poprowadzili seminarium szkoleniowe w Świdniku. Odbywało się ono pod hasłem „Spotkania z Mistrzami” i zostało zorganizowane przez Lubelski Klub Sportów Walki „DAN” Świdnik.

Seminarium szkoleniowe „Spotkania z Mistrzami” odbyło się 14 października w Świdniku. Poprowadził je łukowski duet trenerski: Zenon Pawlikowski - trener kadry narodowej dzieci w kickboxingu, szkoleniowiec KSW Łuków (III dan w kickboxingu) i Marta Pawlikowska, wielokrotna mistrzyni Polski, wicemistrzyni świata i mistrzyni Europy w kickboxingu (I dan).

Akcja szkoleniowa była kontynuacją współpracy klubów z Łukowa i Świdnika. Łukowscy trenerzy spotykali się wcześniej ze świdnickimi zawodnikami m.in. na zgrupowaniach, jakie w Łukowie odbywała Kadra Narodowa Dzieci Pointfighting PZKB, a także na międzynarodowym obozie w Krasnobrodzie.

W sobotę 14 października odbyły się trzy jednostki treningowe w zakresie doskonalenia elementów technicznych i taktyki walki w formułach ciągłych kickboxingu. Projekt zrealizowany został dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Świdnickiego w Świdniku.informacja i zdjęcia: Zenon Pawlikowski KSW Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.